Обслуговування екскурсій

Екску́рсія містом (від лат. excursio — прогулянка, поїздка) — колективне відвідування музею, пам'ятного місця, виставки, підприємства тощо; поїздка, прогулянка з освітньою, науковою, спортивною або розважальною метою. Показ об'єктів відбувається під керівництвом кваліфікованого спеціаліста — екскурсовода, який передає аудиторії бачення об'єкта, оцінку пам'ятного місця, розуміння історичної події, пов'язаного з цим об'єктом. Екскурсії можуть бути як самостійною діяльністю, так і частиною комплексу туристичних послуг.
Автобусні екскурсії у Львові мають ряд особливостей, що відрізняють її від інших видів екскурсій. Одна з них – це звичайно ж економія, адже за витратами дешевше всіх інших екскурсій у Львові. Досвідчені екскурсоводи не дадуть Вам нудьгувати, вони розкажуть не лише про самих пам’ятках Львова, але й про його легенди і міфи.
Подорож буде для вас комфортним в будь-яку погоду. Ми пропонуємо Вам автобуси та мікроавтобуси для екскурсії у Львові, які проводяться кваліфікованими гідами українською, російською та англійською мовами.
Автобусна екскурсія у Львові вже давно стала улюбленим засобом відвідати незнайомі місця. Вся справа в тому, що саме подібний спосіб дозволяє за короткий проміжок часу побачити все, що хотілося б, незважаючи на віддаленість пам’яток один від одного, а також подорожувати з комфортом.