Трансфери

Трансфер - це попередньо замовлена оренда обраного автомобіля з водієм на поїздку за певним маршрутом: в аеропорт, з аеропорту, на залізничний вокзал або в готель.
Ви є директором однієї з невеликих компаній ? До Вас з діловим візитом прибуває з іншого міста партнер по бізнесу, але у вашій компанії немає службових машин, щоб зустріти компаньйона в аеропорту?
Що ж робити, щоб підтримати свій імідж і не впасти в болото обличчям? Адже Вам потрібно справити хороше враження щодо Ваших партнерів. На меті дуже хороший контракт! Це завдання вирішується дуже легко!
Замовте трансфер з аеропорту до готелю, а також забронюйте зворотній шлях до аеропорту в нашій компанії. Вашого партнера чи групу зустрінуть водії автобуса з табличкою при виході з аеропорту, відвезуть його до готелю, довезуть в офіс, проведуть екскурсію у вільний час і проведуть назад в аеропорт. Ось Ваша проблема і вирішена!
Для туристів і гостей міста - це відмінне рішення проблем під час їх подорожі або відпочинку. Наприклад, до Вас прибуває група туристів з великою кількістю багажу, і дуже не зручно буде добиратися до готелю маршрутками чи винаймати декілька машин таксі.
Комфортніше, зручніше та дешевше буде замовити автобус з водієм, який зустріне та відвезе Вас до готелю. Одним словом - замовлення авто до аеропорту, поїздки по місту та інші перевезення - це повний спектр послуг для корпоративних клієнтів.
Корпоративні та постійні клієнти у нашій компанії в особливій пошані. Для них надається різна система знижок за домовленістю.

Підводячи підсумок під вищесказаним, хочеться відзначити, що послуги трансферу на даний момент займають далеко не останнє місце в сфері правильної організації бізнес-процесів.