Про Leo Trans

Найпопулярніший перевізник у Львові

Наша компанія надає послуги з пасажирських перевезень у Львові та Україні з 1997 року

З 2002 року ми отримали ліцензії для здійснення перевезень в країни СНД та Європи.

“Leo-Trans” львівська транспортна компанія, яка розпочала свою діяльність як невеликий сімейний бізнес з оренди мікроавтобусів. За 10 років значно збільшився наш автопарк і розширилося коло послуг. Ми і далі вважаємо, що доступність+комфорт+безпека+невисока ціна, все це робить оренду мікроавтобуса найкращою альтернативою при будь-яких перевезеннях.

Leo-Trans ─ професійна, енергійна команда. Усі водії регулярно проходять переатестацію, володіють відмінними знаннями транспортної інфраструктури.

Багато з них вільно спілкуються українською, російською, польською, англійською мовами. Порядність, чесність, ввічливість ─ це далеко не всі риси наших співробітників.

За цей час ми завжди розвивалися в сторону покращення якості надання послуг, і розширення спектру діяльності. На відміну від інших компаній, ми можемо організувати пасажирські перевезення в будь-якому напрямку,починаючи зі Львова в будь-яке місто України, і закінчуючи в країни СНД і Європи. Автопарк нашої компанії достатньо великий для того, щоб задовільнити потреби клієнтів: від легкових авто і мікроавтобусів, до великих туристичних автобусів. Переконайтеся в тому , що ставши нашим клієнтом сьогодні – в майбутньому ви станете нашим постійним замовником , завдяки сервісу на вищому рівні.

Організація перевезень завжди асоціюється з багатьма труднощами, а тому розумним рішенням буде перекласти частину проблем на професіоналів. Довіртеся Leo-Trans!


Постійним клієнтам суттєві знижки.


Працюємо без посередників.


Раді співпраці з Вами.

У нас працють лише професіонали

Преміум сервіс по доступній ціні

Забронювати
Бронювання поїздки

Нам довіряють

Залиште свій номер телефону і ми обов'язково вам зателефонуємо