Оренда мікроавтобуса у Львові

Мікроавтобус Mercedes Sprinter 516. 

Merсedes Sprinter 516

21 Пасажиромісць
М'які, розкладні,преміум-класу сидіння
Теле-відео-аудіо система
Автономне опалення
Автобус Mercedes Sprinter 519. 

Merсedes Sprinter 519

20 Пасажиромісць
М'які розкладні сидіння
Теле-відео-аудіо система
Автономне опалення
Mercedes Sprinter 312. 

Merсedes Sprinter 312

17 Пасажиромісць
М'які розкладні сидіння
Теле-відео-аудіо система
Мікрофон
 

Merсedes Sprinter 416

20+1 Пасажиромісця
М'які розкладні сидіння
Теле-відео-аудіо система
Автономне опалення
Мікроавтобус Volkswagen Caravella. 

Volkswagen Caravella

8 Пасажиромісць
М'які розкладні сидіння
Теле-відео-аудіо система
Мікрофон
 

Merсedes V-class

7 Пасажиромісць
М'які сидіння
Аудіо система
Автономне опалення

Останнім часом популярність оренди мікроавтобусів тільки зростає, адже поїзди довготривалі, приміський маршрутний транспорт некомфортний, а таксі дороге. Ми пропонуємо набагато приємнішу поїздку згідно з обраним маршрутом, без зайвих переживань та з можливістю гнучкого маршруту. Клієнти отримують якісне обслуговування, послуги професійних водіїв, зручну систему оплати, відмінні авто.

Ще один аспект — дуже часто мікроавтобуси порівнюють з т.зв. “маршрутками”. Але існує принципова різниця, так як маршрутки експлуатуються інтенсивно, перевозять за день до 1000 осіб. Інша справа, наш транспорт з підвищеним комфортом, який має безшумний, м’який хід і розрахований на конкретну кількість людей.

Для Leo-Trans важливо, щоб поїздки були легкими і невиснажливими, а пасажири залишалися задоволеними і зверталися до нас ще. Наші клієнти — наші основні замовники і їхні побажання це найголовніше.

Переваги замовлення мікроавтобуса з водієм

Про переваги оренди бусів мікроавтобусів слід поговорити окремо, оскільки останнім часом популярність послуги тільки зростає.

Доступність

Leo-Trans завжди пропонує вигідні варіанти оренди, щоб кожний клієнт вклався у свій бюджет, навіть обмежений. Ви обираєте машину економ-класу, середнього або бізнес-класу.

Комфорт

Завдяки сучасним технологіям, мікроавтобуси та мінівени відрізняються особливим дизайном і зручністю. Це безперечно практичний і надійний транспорт для пасажирських перевезень. Він розрахований на різну кількість місць, з комфортним салоном, просторими кріслами з додатковими підголовниками. Обладнання включає також аудіо- та відеосистему, WiFi, кондиціонер, автономне опалення — це все принесе задоволення від поїздки.

Мобільність

Мобільність — ще одна особливість мікроавтобуса. Такі машини порівняно невеликі, маневрені і, водночас, швидкі. Це важливо, коли їдете по місту, де завжди корки, так і на трасі, де рух інтенсивніший. Водій завжди може змінити маршрут та зупинитися на прохання. Також можна коригувати дату поїздки за взаємною згодою.

Безпека

Leo-Trans дбає про безпеку пасажирів, тому автопарк складається виключно з сучасних і надійних мікроавтобусів. Техогляд проходимо регулярно і на перевіренних СТО.

Ми гарантуємо своєчасну подачу авто і лояльну вартість послуг!
Зателефонувати

Умови оренди мікроавтобуса

Замовити оренду мікроавтобуса з водієм актуально у випадках, якщо потрібно перевезти до 20 людей, зустріти ділових партнерів або гостей, організувати екскурсії, виїзди за місто, трансферні послуги.

У нас часто орендують IT-компанії, туристи та спортивні клуби, адже це зручно,безпечно, економія грошей і часу, не потрібно турбуватися про обслуговування авто, заправку, тощо.

Ви можете замовити мікроавтобус недорого, погодинно або по-кілометражу. Обирайте авто згідно маршруту, об’єму багажу і, звичайно, власних побажань. Менеджери компанії підберуть для вас відмінний варіант, що відповідатиме всім параметрам замовлення.

Як ми працюємо:

  1. подаєте заявку;
  2. узгоджуєте деталі;
  3. підтверджуєте замовлення;
  4. затверджуємо авто і водія;
  5. виконуємо замовлення.

Приймаємо колективні заявки. Організовуємо поїздки цілодобово. Всі рейси ліцензовані, видаємо необхідний пакет документів для звітності в бухгалтерії. Якщо ви шукаєте високу якість, дотримання всіх вимог та адекватні ціни, то звертайтеся до нас. Працюємо прозоро, гарантуємо технічну підтримку .

Наші водії досвідчені, ввічливі, надають повну інформацію про поїздку, допомагають при проходженні митного контролю, чудово володіють дорожньою ситуацією.

Ми маємо зв’язки з партнерами в Україні та Європі, успішно співпрацюємо, роблячи все для того, щоб наш пасажир був впевнений, що поїздка буде максимально вдалою.

Ознайомтеся з нашою пропозицією, знайдіть те, що шукаєте і залишайтеся задоволеними.

Ціни на оренду мікроавтобуса

У Leo-Trans завжди доступні ціни, адже ми не є посередниками. Вартість автоперевезень формується в залежності від класу авто і дальності маршруту. Якщо це поїздка по місту, то оплата здійснюється погодинно.

Перевезення пасажирів по області, міжміські та міжнародні рейси — тут ціни встановлюються згідно кілометражу або по змішаному тарифу. Якщо маршрут перевищує ліміт, то додаткові витрати оплачуються окремо.

Цінова політика враховує такі фактори, як сезон, час доби, загальний обсяг поїздки, клас авто, наявність додаткових послуг.

Мікроавтобуси, обладнанні м’якими, розкладними кріслами,ТV, WiFi, кондиціонером, системою “клімат-контроль”.

Розрахунок здійснюється індивідуально під кожного клієнта.
А ми в свою чергу зацікавлені, щоб замовлення було бюджетно вигідно для вас.

Мікроавтобус на весілля, корпоратив, екскурсію чи інший захід

Весілля

Оренда мікроавтобуса — оптимальне рішення в багатьох випадках. Один з варіантів, коли це просто необхідно — весілля. Наші водії доставлять гостей до місця проведення церемонії та розвезуть додому. Коли до ваших послуг комфортний транспорт, свято завжди вдається!

Екскурсія

Перевезення дітей найбільш затребувана послуга, але і дуже вимоглива, де в пріоритеті безпека. Ми серйозно підходимо до таких поїздок і сумлінно перевіряємо авто. Мікроавтобуси надаємо для будь-якої кількості місць, щоб група дітей почувалася комфортно. А в багажному відділенні знайдеться місце для речей і рюкзаків.

Корпоратив

Практично кожна компанія проводить корпоративні заходи і якраз в цей момент постає питання про перевезення співробітників. Leo-Trans бере на себе ці проблеми і пропонує мікроавтобуси і мінівени на різну кількість людей.

Інші заходи

В нас орендують транспорт для екскурсійних турів, обслуговування делегацій, поїздки на море, в Карпати, та ін. Також до ваших послуг розвозка робочих доставка до місця роботи працівників, збір/висадка з аеропорту, вокзалу, тощо.

Декілька актуальних питань:

Чи можна орендувати мікроавтобус для поїздки за кордон?

Так, Leo-Trans надає послугу міжнародних пасажирських перевезень.

Як швидко здійснюється замовлення в термінових випадках?

Трапляються випадки, коли замовлення приймається за 1 год до виїзду. Але все ж, рекомендуємо завчасно планувати поїздку.

Який у вас тариф: погодинно чи за кілометр?

Погодинний тариф діє у межах Львова. За межами міста — тариф по кілометражу.

Що робити, коли потрібно перевезти домашніх тварин?

Не є проблемою, якщо Ви берете із собою 1-2 домашніх тваринок. З розумінням ставимося до таких клієнтів.

Скільки замовити машин на 50 осіб?

Найкращий варіант — замовити автобус на 50-60 місць.

Чи враховується простій, непередбачувані затримки?

Подібне трапляється не часто і тільки у межах міста.

Замовляй прямо зараз

Постійним клієнтам діє система знижок

Замовити
Бронювання поїздки

Залиште свій номер телефону і ми обов'язково вам зателефонуємо